Úspechy


Klubová výstava Klubu chovateľov kólií a šeltií v Žiline

Klubová výstava Klubu chovateľov kólií a šeltií, ktorá sa konala v Žiline – anglická posudzovateľka Beaden Gwen – psík Cayenne Sněžný tygr v triede šampiónov získal V2, Res. CAC a krásny posudok:
3 a pol ročný pes, výborný plemenný typ, ideálna veľkosť s dobrou dĺžkou krku, dobrá výška a horná línia, dobrý hrudník, výborné zadné uhlenie, dobrý drive, dobrá vyvážená hlava, dobré umiestnenie očí, typický šeltiovský výraz, zaslúži si ocenenie šampióna.


Cayenne Sněžný tygr na Národnej výstave psov vo Veľkej Ide

Veľká gratulácia!!!! Psík Cayenne Sněžný tygr dňa 04. 07. 2015 na Národnej výstave psov vo Veľkej Ide (pri Košiciach) od posudzovateľa Vladimíra Javorčíka (SK) získal ocenenie CAC, avšak výborný úspech dosiahol dňa 05. 07. 2015 na Medzinárodnej výstave psov vo Veľkej Ide (pri Košiciach) keď od posudzovateľky Váczi-Balogh Zsuzsanna (HU) získal ocenenie CAC, CACIB a BOS. Veľkou konkurenciou mu bol psík so švédskymi predkami Asan Prince z Ranče Freiher. Skvelé!


Klubová výstava v Lučenci

Dnes sme boli na klubovej výstave v Lučenci, kde Cayenne Sněžný tygr získal ocenenie CAC a BOB. Francúzskemu posudzovateľovi Michel Mocqué (chovateľská stanica du Clos de Windmire) sa veľmi páčil. Ďakujeme pani Drezlerovej za tohto krásavca s anglickým rodokmeňom.


Doteraz získané ocenenia našich psíkov

Doteraz získané ocenenia našich psíkov z výstav:


Jubilejná klubová výstava v Lučenci

Na Klubovej výstave v Lučenci od maďarského posudzovateľa Istvána Székelyho náš 10-mesačný psík Cayenne Sněžný tygr získal ocenenie: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých a JUNIOR BOB.


Jubilejná klubová výstava v Lučenci

Na Jubilejnej klubovej výstave v Lučenci od maďarskej posudzovateľky Timei Kakas získal náš 10-mesačný psík Cayenne Sněžný tygr ocenenie: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, JUNIOR BOB a tiež bol najkrajším mladým psíkom výstavy – JUNIOR BIS.


Klubová výstava v Hurbanove

14.04.2012 na klubovej výstave v Hurbanove si šeltička Kasandra Zlatá fantázia vybojovala prvé miesto z troch vystavených šeltií v triede otvorenej, kde získala titul V1 + CAC. Získala tiež titul Klubový víťaz. Gratulujeme jej majiteľom a ďakujeme za skvelú prípravu šeltičky na túto výstavu.


Špeciálna výstava Klubu chovateľov kólií a šeltií na Slovensku

10.09.2011 sme sa zúčastnili Špeciálnej výstavy Klubu chovateľov kólií a šeltií na Slovensku, ktorá sa konala v Prešove s účasťou poľských, českých chovateľov aj chovateľky z Kyjeva. Pani posudzovateľka >Marion Ten Cate z Holandska (ch.s. Own Delight’s) udelila našej Meggy Zlatá fantázia titul CAJC, čiže najkrajšia mladá sučka (zo 4 vystavených mladých sučiek) a tiež bola Víťazkou špeciálnej výstavy mladých (celkom zo 6 vystavovaných mladých šeltičiek), teda bola najkrajšou mladou šeltiou na špeciálnej výstave (JUNIOR BOB). Psík Bandit z Ďáblovy studánky získal CAC a je aj Víťazom špeciálnej výstavy. Tento psík by bol získal istotne vyššie ocenenie, keby sme neurobili v kruhu školácku chybu…

Fotky zo špeciálnej výstavy 2011 boli poskytnuté chovateľskou stanicou krátkosrstých kólií Jantárová hviezda: http://www.collies.sk/


Celoštátna výstava v Banskej Bystrici

Meggy Zlatá fantázia (nar. 13.06.2010): m: JCH Carmen Zlatá fantázia – o: CH Elliot Golden Fleece de Clos des Eperviers) a Noel Zlatá fantázia (nar. 17.06.2010): m: Ester Zlatá fantázia – o: Ruský Ch, Klubový CH, Grand CH Blenmerrow Borodin)

Obaja títo naši mladí psíkovia na Celoštátnej výstave v Banskej Bystrici dňa 1. mája 2011 získali od poľskej rozhodkyne A n n y R e d l i c k e j známku V2! Gratulujeme!!!